HİDROLİK PNÖMATİK DÜNYASI DERGİ RÖPORTAJIMIZ

1. Sizi ve Özteknik Hidrolik’i tanıyabilir miyiz? Kısa tarihçesi, faaliyet alanları,
organizasyon yapısı hakkında bizleri bilgilendirir misiniz?


C : Ben Merve ÜNLER , Firmamız 1990 yılında Halil ÜNLER tarafından Ostim/Ankara ‘da kurulmuş olup hidrolik hortum rekorları üretimine başlamıştır, yapmış olduğumuz yatırımlarla ve sürekli geliştirdiğimiz ürün çeşitlerimiz ile Türkiye’de ki sayılı firmalar arasında yer almayı başarmıştır. Tasarım, üretim, tedarik ve satış sonrası desteğimizle talep edilen ürünü sadece zamanında yetiştirmekle kalmıyoruz en iyi kaliteyi sunuyoruz.


2. Ne tür ürünler üretiyorsunuz?

C: Hidrolik ve Pnömatik Bağlantı Elemanları grubunda , Ürün yelpazemiz çok geniş.Rekor, Soket, Nipel , Dirsek , Ara Ekler ve Devre boruları olmak üzere standart ve özel ölçülerde üretim yapmaktayız. Ayrıca şirketimiz yapmış olduğu üretimlerinin yanı sıra Hidrolik Hortum satışını da yapmaktadır.


3. Sektörünüzde hangi müşterilere hitap ediyorsunuz?

C: Hidrolik ve Pnömatik sektöründe faaliyet gösteren her firmaya hitap ediyoruz. Şu an 81 İlde ürünlerimizin satışları yapılmaktadır . Ayrıca, Otomotiv, İş Makinaları ve Savunma Sanayi sektörlerinde proje bazlı özel üretim yaptığımız müşterilerimiz de bulunmaktadır.


4. Kısa ve Uzun vadede hayata geçirmeyi düşündüğünüz projeler nelerdir ?

C: Üretim ve satış hacmimizin büyümesi nedeniyle kurumsallaşma adına yeniden
yapılanma sürecimizde yine Ostim/Ankara’da bulunan yaklaşık 5.000 m ² kullanım
alanına sahip yeni tesisimize taşındık. Günümüzde özellikle sanayi şirketleri olarak yoğun rekabet ve azalan karlarla mücadele içerisindeyiz. Bu kapsamda , kaliteden ödün vermeden üretimde verimliliğimizi arttırmak , maliyetlerimizi düşürmek ve müşteri memnuniyetlerini daha da arttırmayı hedefliyoruz.


5. Son olarak eklemek istedikleriniz…

C: Genç ve dinamik kadromuz ile birlikte yüksek hedeflerimiz doğrultusunda ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaya hız kesmeden devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir